Thread Rating:
  • 15 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÖZYAŞI SÖZLERİ
GÖZYAŞI SÖZLERİ

Bazen birine güvenecegim zamangeçmişteki hayal kırıklıklarım ensemden tutar ve kulağıma fısıldar NE ÇABUK UNUTTUN

Ve kadın kutuya sığdırdığı hayallerini dolabın üstüne kaldırdı.

Senin yüzünden döktüğüm gözyaşım ahirette sana sorulacak kul hakkım olsun!

Yastığa başını koyduğun anda başlar asıl macera. Gözyaşların intihar eder tek tek gözlerinden yastığa.

Gözyaşının yüzde 1 i sudur geriye kalan yüzde 99 u duygu!

Adı hasretti sana akan gözyaşlarımın.

Yakmak istedim ardında bıraktıklarını. Bir kalemde çaktım kibriti ama dayanamadım! Gözyaşımla söndürdüm senden arta kalanları. Öylesine büyüktün ki bulamadım nerde bitip nerde başladığını.

Hiçbir şey gözyaşından daha hızlı kurumaz!

Sonra bi şarkı çalar ve sen hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlarsın.

Bazen ağlamak istemezsin ama gözlerin seni dinlemez.

Hani bir damla gözyaşıma kıyamayacağını söylerdin ya. Bu şehir seller altında kaldı. Nerdesin?

Akıl git başımdan! Gözyaşına da şiir diyemem ki!

Bir sabah uyanınca kalınca bir başına sakın sakın ağlama kimse bakmaz gözyaşına.

Hani öyle ağırdır ki bir damla göz yaşı. Kapattığında kirpiklerini dişlerini sıkmadan açamazsın öyle acıdır işte. Sustun mu bir kere Yedi cihan gelse Onu anlatamazsın!

Umudunu yitirme cebindeki son anahtar belki de kilidi açacak olandır!

Ben hiç kıyamam gözyaşlarına. Melekler ağlar mı hiç bebeğim?

Sevgili kullanıcılarımız bu sayfamızda sizlere Gözyaşılı sözlerden bahsedeceğiz, Gözyaşı sözleri Duygulu anlarda kişilerin birbirlerine Lutufta bulunduğu dramatik ve Acılı sözlerden oluşuyor, Bizlerde sizler için Birbirinden güzel Sözler’i Derledik umarız beğenirsiniz..

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)