Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.88 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komik sözler, çok komik sözler, en komik sözler, esprili sözler
Komik-2 

Komik sözler, çok komik sözler, en komik sözler, esprili sözler, en esprili sözler, en matrak sözler, matrak sözler, komik sozler, en komik sozler, cok komik sozler, en komik yazilar, komik yazilar

Siddet gören kadinlar için Kadin Siginma Evleri yapilacagina, siddet uygulayan erkekler için hayvan barinaklari yapilsa çok daha iyi olur.

Mesela tipine güvenmeyip kiçini basini açan kizla, arabasina güvenerek ego tatmini yapan erkek birlikte olsun. Tencere kapak olurlar.

Türkler, tuvalette en uzun süre kalan milletlerin basinda geliyormus. E normal çünkü biz içerde sadece si çmiyoruz düsünüyoruz da.

Kizin boy 1.50 facebook profiline manken yazmis. Hayrola bebek bezi reklamlarinda mi oynuyosun ?

Patronum kovunca sen beni kovamazsin ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsin deyince o zaman sen kov dedim, artisligin lüzumu yok.

"Hersey çok güzel olacak" cümlesindeki ç kiligina bürünmüs b’yi bulunuz.

Türk dedigin ; Taksiye bindiginde yolu degil, taksimetreyi takip eder.

Kiz olmus 110 kilo, hala facede, tivitirda eski sevgilisine
laf sokma çabasinda.
Neymis, intikam soguk yenen bi yemekmis.
Bi o kaldi yemedigin, ye onu da ye

Camiye terlikle gittim, adidasla geri döndüm. Ibadet güzel sey arkadaslar herkes gitsin nike falanda var.

Hatun 1.50 boyunda ..Kasli karizmatik erkek istiyomus , Daha sensörlü apartman lambalari bile seni farkedemiyor sen neyin pesindesin.

Sen mesaj atarsn , beklersin , beklersin sonra o sana mesaj atar ve sen hemen cevap verirsin yine beklersin,beklersin . Yazk lan

Sinavdan 90 alip aglayan ögrenciden daha itici, sinavdan 15 alip gülen ögrenciden de daha sevimlisi yoktur.

Gemi Kaptani Olsaydim Hiç Konusmazdim. Çünkü ; Konustukça Batiyorum Ben.

Birbirini tanimayan iki insanin asansörle çikarken takindigi ciddiyeti,ne bayrak töreninde, ne bir toplantida ne de cenazede bulamadim haci.

Erkekler göbegi için 'Türk kasi o ya' diyebiliyosa, kizlarda selülitleri için 'bacak gamzesi' diyebilmeli. Esitlikten yanayim.

Elektrik kesilince "acaba sirf bizim ki mi kesildi" diye camdan bakan insandan zarar gelmez.

Çakmak dogada 300 yilda, arkadaslarimin yaninda 10 dakikada kayboluyor.

Bende suç yok. Notlarimin yükseklik korkusu var..

Yataga girdikten sonra su içmeye, çise gitmeye üsenen insanlar olarak bir araya gelsek dünyayi ele geçirebiliriz ama ÜSENIYORUZ.

Kasarla mutlu olan tek sey faredir

"Almanya’da bir hayvanat bahçesinde; dünyanin en tehlikeli türü diye yazan bir bölüm vardir. Içeriye girdiginizde sadece 'ayna' vardir."

Türklerin en meshur yalanlari TOP3:
1- Rehberim silindi yaaa
2- Burda olsa yüzüne de söylerim
3- Ben de tam seni ariyordum kardsm

Konusup konusup muhabbetin sonu geldikten sonra, ''amaaan bosver dedikodu yapmis olmayalim'' diyen kadin, Türk kadinidir

Mutlu bir olayiniza sizden daha çok sevinmis gibi görünüp içten içe düsmaninizdan daha çok fesatlanan kisiye AKRABA denir

3 kiz bir araya geldiginde konusulan 3 mühim sey ;
- Edebiyat
- Siyaset
- Voleybol finalleri
Yemediniz dimi ?
- Eski sevgililer
- Eski sevgililerin yeni sevgilileri
- Yeni sevgililerin eski sevgilileri
Evet simdi oldu.

Kiz Recep ivedik 4 e gitmis çikistada ya çok küfürlüydü bilseydim gitmezdim diyor. Sanki ilk 3 filminde ilahi okuyordu adam.

Karisik çerez gibidir hayat! Önce bütün findiklari kirar, bütün fistiklari yersin, sonra gider bi kabak çekirdegiyle evlenirsin.

Sinavda kopya vermemek için nazi kampinda evladina sarilir gibi sinav kagidina sarilan mal arkadasim, seni de unutmadim.

Bütün otobüs soförlerine sesleniyorum. Arkada 500 dönümlük arazi mi var lan. Hep arka tarafa ilerle diyorsunuz.

Eski sevgilini geri istiyorsan, “hala seni seviyorum” diye mesaj gönder. Dönerse senindir. Dönmezse ‘halama göndermistim’ dersin..

Laftan Anlamayan Insanlarin, Üstüne Basip “BAK ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM” Diyesim Var.

Kiz iki ayda faceden 24 kez iliski degisikligi yapti, en son durumuna ”benim aska inancim kalmadi yazmis. Hemen ümidini kesme, daha 6 milyar insan var.

Bir insanin yilda ortaIama 8 sevgilisi oluyormus, bu duruma göre ben insan degilim.

Millet deri mont giyince Brad Pitt’e benziyo.. Ben giyiyorum bildigin çiçek abbas

Lütfen sevgililerinizi sokaga atmayin sonra facebook'a gelip kendilerini sair zannediyorlar

Bence kardesler bakkala göndermek ve çesitIi ayak islerinde kullanmak için var. Ara sira dövüp stress atma oIayi zaten bambaska güzel.

Adamin telefonu çaliyo, yanimizdan bi uzaklasmalar, bi sekiller faIan. lan baban ariyo iste gelirken ekmek al diyecek. neyin tribindesin.

KadinIarin kuaförde saç yikatma olayi çok güzel. Arkaya yaslanip keyfini çikariyoyolar. Berber bizim kafamizi lavaboya sokuyor nefes alamiyoruz lan.
Arap kanaIinda maç izIiyorum spiker ne derse babaannem Amin diyor

Korktugum gecelerden yorgani üstüme iyice çekerim. Çünkü katil gelecek ve ''Olamaz üzerinde yorgan var hiçbir sey yapamam'' diyip gidicek.

Ingiliz olsaydik eski sevgilimizden "O" diye bahsederken, "he/she" demek yerine "it" deme sakasini %93 yapardik gibime geliyor.

Simdi gidip odada kendi imkânlarimla atom parçaladim desem annemin soracagi ilk soru: hep yerlere döktün di mi?

Çapkin çapkin bakarken yan masa'daki bayan "ne bakiyon lan öküz" diyince anladim, ben Johnny Depp'e degil Ankarali Turgut'a benziyorum.

Taksiye bindigimden beri taksimetreyle kesisiyoruz, sanirim taksimetre bana yaziyor.

Adamin boyu 1.50 karsidan gelen 1.85lik kizi kesiyor. Hadi Allah korkun yok, yükseklik korkun da mi yok?

Facebookta kimin profiIine baksam evli, nisanli, iliskisi var, hayir yani kampanya vardi da ben mi kaçirdim.

Ask döngüsü ; Açilis, Tanisma Ayi, Ask ayi, Cicim ayi, Mucuk ayi, Trip ayi, Sövme Ayi, Alkol ayi, Ayi oglu ayi, Sövgü Marsi ve Kapanis.

Zengin kir dügünü yapsa, oo ne kadar romantik, ne kadar otantik, ne kadar organik. Biz yapsak, bi salon tutamamis mi fakir.

100 Kadina hayatta yapmak istedigi 100 seyi soramadik, çünkü birinci sordugumuz kadin hala susmadi

Otobüs tiklim tiklim soför bile ayakta gidiyor, teyze de pis pis bana bakiyor. Lan ayaktayim zaten, ne yapayim öleyim mi teyze ya.

Kiz arkadasimi o kadar seviyorum ki eskimesin diye baskalarinin kiz arkadaslarini kullaniyorum

Ulan Zaten Evde Üç Kisiyiz sabah Annemin Dedigine Bak; '' Kahvaltiya Neden KATILMADIN '' Katilmadin Ne Ya ? Sanirsin ki Ziyagil Köskündeyiz.

Cep telefon'un daki büyük tehlike, "Bak sana kimi veriyorum."

ÇIKISA GEL' 17 Eylül'de tüm okullarda vizyonda

Çocuga kaç dogumlusun diyorum 2002 diyor. 2002'de insan mi dogar lan,olsa olsa 2002 model araba olur. Bu dogum olaylari 90'larda bitmeliydi.

Evde ayakkabiyla gezen yabancilar, tam çikarken bir sey unutup, tekrar eve girerken ayakkabilari çikarmayip halida emekleme keyfini bilemez.

Eger bir kizin profil fotograflari belden yukari ise kisa boylu, omuzdan yukari ise sisman, sadece gözleri görünüyorsa kaçin!

Çay benden tatli olmasin diye çayi sekersiz içtigim dogrudur.

Trabzon'da adamin teki 127 yasinda ilk defa hastalanmis. Insan biraz kendine dikkat eder.

Yurtta kalan 2 arkadastan biri disari çikinca digeri ona ' bana yurtdisindan çikolata getir ehe mehe ' diye espri yapiyor mudur ?

Biri bana gül verse oturur reçel yaparim o derece unuttum bu isleri.

Elma dersem Sev, armut dersem Gel, Avakado dersem mal gibi bakarsin dimi mk fukarasi hayatinda avakadomu gördün.

Arkadaslarimin telefonumu kurcalamasindan nefret ediyorum.. belki özel bisey yok? belki mesaj kutusu bombos? bakicaksiniz utanicam sonra.

Otobüste filmIere özenip basimi cama koyup biraz duygusallik yasayayim dedim saniyede 60 defa basimi cama vurdum.

Ne kadar fizikçi, felsefeci, bilim insani gelirse gelsin, funda arar'in "Bana ben olali sana seninim" sarki sözünü çözemez

Merdivenlerden düstügümü görüpte düstünmü diye soran mal, yok düsmedim benim inis tarzim böyle.

Her sey zamanla geçer diyenin agzina islak odunla vurasim, sonra da “zamanla geçer” diyesim var.

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)