Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.86 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atomun Koparılmaması Gereken Parçası Mehdi Ve Ailesi (Kar©glanin 21.06.2019 Vaazi)
RasitTunca-2 

Atomun Koparılmaması Gereken Parçası Mehdi Ve Ailesi

(Kar©glanin 21 Haziran 2019 Vaazi)

أَعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّيْطَانِ الرَّجِيمِ , بِسْمِ ﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

مَّنْ يُطِعِ الرَّسُولَ فَقَدْ أَطَاعَ اللّهَ وَمَن تَوَلَّى فَمَا أَرْسَلْنَاكَ عَلَيْهِمْ حَفِيظًا  
وَيَقُولُونَ طَاعَةٌ فَإِذَا بَرَزُواْ مِنْ عِندِكَ بَيَّتَ طَآئِفَةٌ مِّنْهُمْ غَيْرَ الَّذِي تَقُولُ وَاللّهُ يَكْتُبُ مَا يُبَيِّتُونَ فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَتَوَكَّلْ عَلَى اللّهِ وَكَفَى بِاللّهِ وَكِيلاً

Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

Men yutiır resûle fe kad atâallâh(atâallâhe), ve men tevellâ fe mâ erselnâke aleyhim hafîzâ. Ve yekûlûne tâatun, fe izâ berazû min indike beyyete tâifetun minhum gayrallezî tekûl(tekûlu). Vallâhu yektubu mâ yubeyyitûn(yubeyyitûne), fe a’rıd anhum ve tevekkel alâllâh(alâllâhi). Ve kefâ billâhi vekîlâ.

Meali :

Kim Resûl'e itaat ederse, böylece andolsun ki Allah'a itaat etmiş olur. Ve kim yüz çevirirse, o taktirde Biz seni, onların üzerine muhafız olarak.   Sana “baş üstüne” derler. Fakat senin yanından çıktıklarında, içlerinden birtakımı, geceleyin; (senin gündüz) söylediklerinin aksini kurarlar. Allah, onların geceleyin kurduklarını yazmaktadır. Sen onlara aldırma. Allah’a tevekkül et. Vekil olarak Allah yeter.

Sadakallahul Aziym Nisâ Suresi 80. ve 81.Ayet

وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حَمَلَتْهُ أُمُّهُ وَهْنًا عَلَى وَهْنٍ وَفِصَالُهُ فِي عَامَيْنِ أَنِ اشْكُرْ لِي وَلِوَالِدَيْكَ إِلَيَّ الْمَصِيرُ

Bismillahirrahmenirrahim

Ve vassaynâl insâne bi vâlideyhi, hamelethu ummuhu vehnen alâ vehnin ve fisâluhu fî âmeyni enişkurlî ve li vâlideyke, ileyyel masîr

Meali :

Ve Biz, insana anne ve babasına (bakmasını) vasiyet ettik (farz kıldık). Onu, annesi zorluk üzerine zorlukla taşıdı. Ve onun sütten kesilmesi iki yıldır. (Hem) Bana (hem) anne ve babana şükret! Dönüş, Bana’dır.

Sadakallahul Aziym Lokmân Suresi 14. ayet

---oOo---

Peygamber Efendimiz Sallallâhü Aleyhi ve Sellem Buyurdular

“Ana babaya itaat etmek, cihada katılmak kadar sevaptır.”

( Hadis-i Şerif , CamisuSagir 623)

“İyilik yaparak anne ve babasını memnun eden kimse, Allah'ı memnun etmiş olur. Anne ve babasını daraltan kimse, Allah'ı darıltmış olur.”

( Hadis-i Şerif , CamisuSagir 620)

"Allâhumme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ salleyte alâ ibrâhîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd"
"Allâhumme bârik alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ bârakte alâ ibrahîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd"

Yolculugumuza başliyoruz :

Selamünaleyküm
Bugün 9 Haziran 2019 Pazar Avusturya'da Babalar Günü

Ben Karaoğlan Hoca, Başağaçlı veya  haşhaşlı  Raşit Tunca

Alametlerine bakıldığı zaman Tahmin üzeri en son Mehdi!!!

Mehdi'nin insanlığa en son manifestosu bildirisi budur:

Bize dua eden bir Alim:

"hayatı yani seyri sülükünü, hayatın serencamı gibi yaşa."

sedi yani serencam, camdan seyredilen demek, aynı film gibi, yani camdan ne seyrediyoruz, televizyonlardan ekranlardan filmler seyrediyoruz, diziler seyrediyoruz, hayatını bir filmmiş dizi imiş gibi yaşa, Fakat bu senin seyri sülükün olsun, Allah'a varışın olsun diye dua etmiştir. ve o gün bugündür hayatımızı o şekilde yaşıyoruz. her anım bir hikaye, her anım bir olay, veAllah a dogru bir varışa doğru gidiyor. yaklaşık 2 haftadır olan bir mesele ile, Başımızdan geçen bir mesele ile, Yeni Zuhuratlar meydana geldi, ve ben yeni bazı ilhamlar aldım, ve en son keşfettiğim durum ise, baktığımız zaman, ve alametleri gösteriyor ki, ve bilim adamları da öyle zannediyor ki, Kainat dışa doğru genişliyor, ve balon  gibi dışa doğru şiştigi zannediliyordu, ama bunun Tam tersi olduğunu farkettim ki, Suya atılan bir taştaki dalganın başladığı yer, en içten dışa doğru olduğuö İçten yeni bir dalga oluşur, o dalga üstündeki dalgayı dışarı iter, oda onunda üstündeki ni, oda üstündekini, en dıştaki dalga da biraz daha dışı itilmiş olur. ama ilerleme en içtedir, soğanda DA En içten bir çücük yapar, Onun içinde de bir başka çücük daha yapar, ilerleme içindedir. ve bir vaazımız vardı Arafat'ta vakfe vaazında,  yaklaşık 2000 senelerinde, CERN deki  hadron çarpıştırıcısının durdurulması gerektiğini, yoksa kainatın bu şekilde patlayaraktan yok olduğunu söylemiştik. ve yıllardır bu durdurmanın da, lebbeykler ile tekbirler ile, bizlerin Arafat'ta yaptığımız Vakfe yani durdumra  ile o durdurmanın gerçekleştiğini yazmıştım. bunu tekbirleri çektiğimizde kâfirlere korku vererekten yapmamız gerektiğini, yoksa bizleri de kendilerinde yok edeceklerini söylemiştik. ve o gün kafirler buna inanç getirip hadron çarpıştırıcısıni durmuşlardır. şu anda internete aradigimida bulup açtığım bilgi sayfasına baktığımız zaman, sayfanın ismini de verebilirim Ural Akbulut a ait bir sayfada bu konuda bilgi var, orada baktığım zaman CERN deki  çalıştırıcının 2000 senesinde durdurulduğunu yazmış.

Ve benim keşfettiğim şey şu oldu:

Atom demek bir kainat ve Muhammed, ve Muhmmed ve Kainatın özü de mehdi ve şu anki Ailesiymiş. yani Allah atomun içine mehdi ve ailesini saklamış. en içe onları saklamış. ben zannediyordum ki dışa doğru açılıyoruz, Biz en dıştaki, en yüksekteki Cennet, ve en yüksek Cennet, ve en yüksek sidretül münteha, en yukarıda zannediyordum, halbükü Onlar bizi atomunda içinde buldular. Eee nereden buldular biz ictemiyiz dışındamiyiz, o zaman buraya Nereden vardın derseniz : 1945'te ilk defa atomun keşfi yani elementin en küçük parçasının ayrılabileceğini farkettiler, ayrılabilen en küçük parçanın, atom olduğunu fark ettiler, fakat ondan da içeride başka bir şeyi koparmaya çalıştıklarında gördüler ki, atomdan ayrılmaması gereken parçayı kopardıklarında atomun patladığını keşfettiler, Hatta bu kainatı yakabilecek yıkabilecek derecede bir patlama olabileceğinin de farkına vardılar.

işte o Mehdi Yani en uç nokta, hani Mehdi Muhammed'in en son parçası, Muhammed de kainat olunca, kainatın en son parçası Mehdi oluyor. mehdi'yi atomdan kopardiklarında, kainatı  yok edebilecek bir patlamanın olacağını fark ettiler. 1945'te ki Japonya'ya atılan bombalar da bunun küçük bir örneği olan patlama, elementinin farklı olması sebebiyle küçük bir patlama oldu, ve o küçük bir patlama bile iki tane büyük şehri yok etti, yaktı yok etti, ve daha sonra işte Almanya'da bu atomu inceleme amacı altında, İsviçre Fransa sınırı  yakınlarında CERN Araştırma Merkezi kuruldu. ilk örnegi Amerikada kurludu ve atom bombasi icad edildi, daha sonra avrupada, O yukarıda belirttiğim sayfaya göre 1949 ile 1954 arasında, yani savaştan (2.Dünya) hemen sonrası, Bu araştırma merkezinin kurulma ve üyelerinin oluşturma ve İşleme başlamaları sürdü ve 1954'de faaliyete geçtiği söyleniyor, ilk defa bir elementten küçük parça olan atom koparıldı, ve bu parça incelemeye alınmak üzere, Bu ilk çarpıştırıcının içine yerleştirildi, yerinden yurdundan edip koparılması, işte ben Afyon Sandikli Başağaçlı Raşit Tuncay'ın, ve benim babam Hacı Ali'nin Mustafa, Ali'nin oğlu Mustafa, ilk defa Almanya'ya gelmiş, ve Almanya'yada vize ile geliniyor O zamanlar, ve vizesi bitesiye kalmış 3 ay yada 6 ay, ve orada işçi olamamış ve geri dönmüş.yani ilk atomu parcalama denemesi. Bir defa geliş bu. ve ilk defa atomun da işte yerinden yurdundan edilip çarpıştırıciya konulmasi, sonra tekrar atom  çarpıştırıcısi içinden çıkarılması, tekrar Vatana geri dönmesi, yani sandikli kaplicasi altinda uranyum madeni sakli, ve nasil oduda bu gavur sandiklidaki uranyumdan eline gecirdi, ve en kolay incelenebilen ve ayrilabilen uranyumu parcalamya gectiler. Babam kaç zaman sonra tekrar denemiş bilmiyorum ama, ben 1970 senesinde doğmuşum, benim doğduğum sene Babam 2. defa Almanya'ya gitmiş, ve Ben Babam Almanya'da iken doğmuşum. Yani bu en fazla 9 ayönce olabilir, bir çocuğun hamilelik süresi 9 ay ise, Ben doğduğumda Almanya'da ise, yanien fazla  9 ay önce babam Türkiye'de olması lazım ki benim tohumumu annemin karnına vaaz etmiş olsun. Demek ki 1970 olduğuna göre 9 ay öncesi işte 1969'da tekrar Almanya'ya gitmiş. yani demek ki tekrar aynı parçayı inceleye 1969 senesi icerisden aldilar, ve  ayni atomu tekrar denediler. Kainat Çünkü Mustafa, Muhammed Mustafa'dan, yani en öz madde, enöz maddeyi bulmuşlar atomu, onu inceleyecekler, ve Mustafa'yı yani Muhammed Mustafa'yı tekrar incelemek üzere çarpıştırıcı içine koymuşlar. yani Mustafa elementin en küçük parçası atom alınmış, parçalanmış atom bu sefer incelemeye alınmak üzere gözaltına alınmış, ve Mustafa Almanya'ya gidiyor, Yine aynı şekilde 6 ay kadar kalıyor, orada  işçi olmayı başaramamış, ve bazı insanların sebebiyle Tekrar Türkiye'ye geri dönmek zorunda kalmış. Daha sonra arkadaşı olan, yani şu anki Hanımımın babası olan kelle aamadı lakabli kayinpederim, babamdan aldığı tavsiye ile bu sefer O Almanya'ya gitmiş, yani Ahmet'le, Muhammed aynı Kainat, fakat birazcık birazcık farklı parçacık, atomun içindeki parçacıklar yani uranyumdan başka bir element olabilir. Tamam o başka elementteki parçacık, O başka elementteki parçacık ama, yakın elementler, Ahmet kayınbabam orada işçi olmuş, kalmış, yani koparilan ilk parça, benden Koparılan ilk parça, ben en iç parçayım, benim parçalarım, annem, babam, dayım,.. Neyse kardeşim, çocuklarım benim parçalarım. en son kainatın en uç noktasında ki atom en bölünemeyen parça deniyordu. belki en son parça, en iç parça, Benim de içimde parçalarım var, benim parçalarım annem babam kardeşlerim, ve bu şekilde Benim hanımım olacak kimsenin babası önce parçadan koparlıyoryani sandiklidaki maden ocagindan alinip... bizden ayrılıyor köyümüzden ayrılıp götürdü incelemek üzere ve inceleme de orada o bırakılıyor. baktığımız zaman hepsi ortaya çıkacak, bu yeni zuhurat, yeni keşfim, inceleyenler Aynen böyle olduğunu da bileceklerdir ki, bütün bu olayların  Benim ailemle ilişkisi olduğunu fark edeceklerdir. tarihlere baksınlar, benim tarihlerlede karşılaştırsınlar, Allah'tan gelen bir bilgi bana bu, bunu bana Allah bildirdi, Ama siz bunu "cern" deyki deneyler ile  karşılaştırdiklari zaman, her insan bunun gerçek ve aynı olduğunu farkına varacak. 1972'de bu Araştırma Merkezinde yeni bir hadron çarpıştırıcısı daha keşfediyorlar, ve büyük bir araziye kuruyorlar, 7 kilometre gibi bir araziyi kaplıyor, Ve bunun tamamlanması göreve geçmesi 1976'da galiba göreve geçiyor, ben ve 70, Benim doğum tarihim, ve artık Babamı da bırakıp beni incelemeye başlamaları gerektiğini öğreniyorlar, ve beni gözaltına alıyorlar, bu sefer Yani en iç parçadaki koparılmaması gereken parça, atom bombasına sebep olan parça, ve biz dedik Kainat bombası yapılmasını İran'a önerdik demiştik, Yani aslında yani beni benden koparmasını öğrettik onlara, ama ama dedim Şu anda Cernde de bunu inceliyorlar, yani kainatı kendi elleriyle yok etmeye kalktıklarinin farkında değiller, Ve bundan sonra en son sistem olan en hızlı çarpıştırıcı sistemi hadron çarpıştırıcısı 1989'da tamamlanıyor, ve göreve başlıyor, 1989'da en son olaraktan artık atomda değil atomun da ic parçası olna yeni Mehdi son nokta, incelemeye alınmak üzere, Ben Avusturya, yani Avrupa'ya seyahetçi oldum, gözaltına alınmış oldum, Avrupa'ya ilk geldiğim sene 1989, o zaman 1989'da  Merkez kuruluyor Araştırma Merkezi sonra incelenecek element alınıp getiriliyor, Benim buradaki yani fonksiyonum, benim buraya gelmem Allah'ın kader yazısı dahilinde ama, beni oradan seçip alıp gelmeleri, aynı Matrix te Morpheosun Neo yu arayıp bulması gibi, beni arayıp bulmuşlar, ve beni incelemek üzre gözetim altına alınmışim.  önce taş ocağında çalıştık işçi olduk, gittik geldik, ev aile evlendik, ve en son taş ocağınida bırakıp da elektrik teknisyenliği öğrenmek için okula gittiğimde, İnternetim yoktu, onların oradaki okuldaki internetten, beni dünyaya lanse ettiler, farkında olmadan yaptılar, yani sene 2006 da ilk defa demekki ataomun icndeki parclarin oldgunu ve parcladiklarini lanse ettiler x bozunu adimi koydular, 2006 bunu da aynı Twitter gibi, o zaman Facebook gibi bir sistem varmış, Oradan haberleşiyorlardı, ne üzerinden ama o anki haberleşme sistemi bilmiyorum, arkadaşlarımdan sınıf arkadaşlarından schmalzbauer isimli bir tanesi ile ayni anda tuvalette pisuvara gittik, yan yana ikimiz iki pisuvara doğrulduk, ve oradan çıkıp geldiğimizde, hemen bilgisayara geçtiler, Onun da şeysi varmış diyerekten oradaki Twitter'a attılar, Twitter değil ama Twitter o zaman yok Twitter gibi bir haberleşme sistemleri var, onun da şeysi Çükü varmış, O da işeyebiliyormuş manasında ben xman bir anda ünlü oldum herkes beni duydu X bozunu artık bizim de çıkmamız, ve bizi O andan itibaren Dünyada sanki matah bir bokmuşuz gibi ilan etmeye başladılar, Ben orada Namaz kılıyordum, namaz kılınca, bana Şef ile görüşmeye mi gidiyorsun diyorlardi, Şef ile görüşmeye mi gidiyorsun diyorlar yani şef Allah oluyor, şefe mi bildiriyorsun hallerini diyorlardi, oradan beni  gözaltına aldilar ve beni  dünyaya lanse etmeye başladılar, ve Demek ki o gün artık incelenmeye başlanmışım artık, hadron çarpıştırıcısında kopan X Bozon parçanın özelliği neden böyle diye incelemeye başlanmış, ve bu olaylar gelişti 2010'da başka bir şey buldular, işte Allahu Teala da yıllardır bize Arafat'ta vakfe Arafat'ta vakfe diyerekten o durdurmayı, yani kainatın Yok olmasına engel olacak, insanlığın bütün hayvan soyunun insan soyunun, Hatta gezegenlerin yıldızların Yok olmasına sebep olacak, bu çarpışmanın durdurulmasını bize öğrettiğini, ve bunu da ben insanlara  internetten, o zaman internetim vardı, yepyeni daha, blog sayfasından yayın yapıyordum, daha sonra funpic diye bir sayfadan yaptım, ve oradan insanlara duyurdum, ve vakfe yapılaraktan, o çarpıştırıcınin Bizler tarafından durdurulması gerektiğini söylemiştim, ve biz de bunun vaazımız dabu işin tehlikeli olduğunu söyleyince onlarda farkına vardılar, ve durdurdular. Fakat şu anda o çarpıştırıcı hala duruyor mu bilmiyorum. yani belki onu tekrar bırakirsan aynı şekilde kainatımızı yok edecek. icte ve en içteki aile bizimki.

Hz. Mehdi, Hz. Hasan'In soyundandır. Bacakları aralıklıdır.

( Hadis-i Şerif , (Ali Bin Hüsamettin El Muttaki, Celaleddin Suyuti'nin Tasnifinden Hadisler – Ahir Zaman Mehdisinin Alametleri, s. 22)

demiş ki Peygamber Efendimiz Mehdi Hasan kolundan olacak, ve şu anda benim ailemden Ablam burada, eniştem ve ailesi burada, hanımım var hanımın oğlan kardeşi Almanya'da, bir parçamız, bir parçamız Fransa'da, Ondan sonra hemen dayısı tarafı Fransa'da, teyzesi Fransa'da, idi, koparma lar, dedim ya Ondan sonra o  Kayınpederimi incelemeye alınca, kayınpederimin parçaları koparlamaya başlamış önce, şimdi Hani tepsiye Eskiden pirinçler dökülür de, pilav yapmadan önce taşları ayıklanırdi, şöyletepsideki çok çok olan pirincin içinden şöyle bir hapaz kadarını ayrırsın, seyreldirsin, içinde taş var mı bakarsın, onu  içinde taş yoksa kenara sıyırırsın, taş varsa, taşı alıp atarsin,  sonra bir parça daha alırsın seyreltir onu da incelersin. işte Ahmet yani Kayınpederim, yani Muhammed'in başka versiyonu, yani Benim hanım taraftaki soyun parçam, hanımdan taraftaki parçam incelemeye alınınca, oradan önce  koparlan kimselerden önce Kayınpederimi koparmış, sonra Kayınpederim tekrar ana yurduna geri döndürüldü 94 ler gibi Kayınpederim Türkiye'ye gitmiş,  Kayınpederim de 10 senedir Türkiye gitmiyormuş, Türkiye'ye gitmiş ve orada hastalanıp ölmüş,yani Ahmedin  parçalarıni incelemişler, Fakat tekrar geri çarpıştırıcı dan çıkardıklarında, o atom ölmüş, yani o atom işe yaramaz olmuş artık, o atom ölmüş onu öyle bozmuşlar ki, atom tekrar yaşam bulamamış, ölmüş, ve kayınpederi vefat etti. biz duyduk gittik fakat yüzünü de göremedik gömmüşler zaten biz varmadan önce. iki üç gün içinde tekrar geri döndük geldik, Ondan sonra yine koparmalar devam ediyor, aradan zaman geçti, annemi de buraya getirmiştik, Annem de buradaydı benim parçalarım, Benden taraf.  Ablamın parçaları, ablamdan taraf ve şu anki incelemeye göre, en son çarpıştırıcı ya göre, içinde x bozonu ve y bozonu var, ve x bozonu ben oluyorum, x kimse, erkek kimse, erkek, Ayşe, Ayşe nin içinde bir y var, y bozonu, dişi Bozon, yani son 2 parça, ablam ve ondan alttaki Ben, ben koparilmaması gereken parça oluyorum. ve y bozonu Ayşe  Ayşe tarafından Onun da annesi var, Babası var, kocası var, yine onlar ayri mahhale ve  Hüseyin'den taraf oluyorlar, annemden taraf oluyor, şu anki ikiye bölünmüşüz iki parçaya ayırmış,hadron çarpıştırıcısında, Ayşe tarafı Y bozan tarafı, x bozon tarafa Benim taraf, şu anki evimizin komşularımın sistemi de bu şekilde, Ayşe tarafından Ayşe'nin babası yanında Mustafa'sı var, oğlu babası, yanında yakınında, görümcesi olan Rabia var, yani annesi de yanında, kocası Hüseyin, Hüseyin Annemin babası, da Hüseyin'd Annem tarafından Dedem, Hüseyin ve Ayşe kardeşimin kocası oluyor, Hüseyin yani Dedesi de yanında, hem Dedesi hem Kocası da yanında, yine kocasından taraf akrabaları da yanında. Fakat benim taraf Hasan kolu, o Hüseyin taraf oluyor. yani o annemden taraftan, ben ise babamdan taraf oluyorum, Benim sokağım başka Sokak, ama Yakınız, diyorum ya atomun icindeyiz yine belli bir yakınlık var,  incelemede bizi de bu iki  parçaya bölmüş ler, yani düşünün efendim bir pasta pasta ikiye bölünmüş, bir tarafı bir tarafta, bir tarafı bir tarafta, benim bulunduğum sokakta da demiştim, o Hasan kolundan daha önce dedigim silsileyi üla m da beli oluyor dedim. benim bulunduğum köyde Eugenia da Ben tektim, benim bulunduğum köye bi Hasan geldi, Yörük Hasan, Hasan kolundan olduğumu orada ispat etti. sonra bir Hasan daha geldi O da köydeki evimizin hemen arkasındaki kayıtçılar dan olan kimse. sonra o köyden göçüp geldiğimizde buraya Schremse, bu sefer Hasan Osman komşum oldu, Osman kimdir, Osmanda Hüseyin dedemin babası, körmüş o,buradaki Hasan babalrimdan bir  babam oluyor cünkü muhammed öyle dedi, Fakat Ayşe'nin Hüseyini hem kocası, hem de dedesiydi, benim de  Hasan babam, Osman Dedem olmuş oluyor,ic ice iki parca, Fakat şu anda Oğlum benden uzaklaştırıldı, yani parçam koparılmış bir parçam, Babam yanımda değil, yalni x bozonu Yalnız bırakılmaya çalışıyor, x bozonu yalnız bırakacak ki, yani x bozonınin içinde Allah var diye tahmin ediyorlar, ve en son onu ele geçirdiler, ve incelediler mi Allah ele geçirmiş olacaklarını zannediyorlar. X bozonu  Yani ben Allah değilim, Ben bir anadan babadan doğdum,

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ  وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ

Bismillahirrahmenirrahim

Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekun lehu kufuven ehad.

Meali :

O, doğurmadı ve doğurulmadı. Ve O’nun bir dengi olmadı.

Sadakallahul Aziym İHLAS Suresi 3. ve 4. ayet

Allah diyor ki Allah için, o doğmamıştır doğrulmamıştır diyor.

ve şu anda benim yani X bozonun  yalnız bırakılmasi, önce babam bende ayrildi, annem Ayrıldı,  Annemi Türkiye gönderdik, Annem Rabia Ayşe'nin y bozonunun Rabiasi yanında yani Annesi yanında, Fakat benim annem, gerçek Annem Rabia annem, hacı ya gittiğimiz sene 1997'de hac  dönüşümüz de, annem Türkiye'ye gitti, ondan sonra bir daha buraya gelmedi. Ve benden 1997'de Kopardılar, nereden, Kabe'den koparıp aldılar, en iç noktadan Rabia'yı annemi Kopardılar, beni yalnız bırakmaya çalışiyor, x bozonu yalnız bırakmaya çalışıyor, annemi benden Kopardılar, daha sonra oğlum okudu, ve meslek sahibi oldu, mühendis oldu bilgisayar mühendisi, ve oda bulduğu iş üzere, benden uzaklaştı başka bir memlekete gitti,  Oğlumun ismi Mustafa, dedim ben Mustafa'nın babasıyım mustafamın Benim babam mi babamimn ismide mustafa tabiki, öyle olunca Mustafa'da koparıldı, Ben yalnız bırakılmaya çalışıliyorum. ve  yaklaşık 18 sene olmuş, 18 senedir Schrems te oturuyorum, evimin belli bir planı var, belli bir  alanı var, bahçesi var, yolu yolagi var. İşte YouTube'da Efendim Twitter'dan Yaygara kopardım benim evime ait bir yol üstü örtüldü  kapatıldı Ve elimden O yolum alınmaya çalışıliyor, ve burada Yaygara Çıkardım Ben Yolumu tekrar istiyorum diyerekten, Twitter'a attım Belediye Başkanına şikayet ettim, sizin buraya  bina yapmanızı kabul etmiyorum dedim, bağırdım çağırdım, kimseye duyuramadım, kimse kulak vermiyor, kimse kabul etmiyor,  Benim yol açtığım bir yolum var Raşidi Yolu Yani ban ait bir yol ben bina ettim. hani babam benim yolumu açmış, Ben dünyaya gelirken O yoldan gelmişsem, Benim babam bana Dünya ya Geleceğim ve gideceğim yolu açmış, Ben de, benden sonrakilerin yolunu açanim. Ben  bir tarikatın  kurucususum. şu anda dünyada yaklaşık 100 senedir bir tarikat kuran  yeni yol acan kimse yok, tarikat kuran, bir yol açan kimse yok, en son yol açan benim, tarikatını Kur'an kimseye yani bana ait bir yol var, su anda ki plana göre o yolu kullanan tek kimse benin, benim yolumda benden sonraki sülbüm ile devam ediyor, sidretül münteha daki Beyt'ül mamur bu ev dedim, kabe bunun altında dedim, ve benim yıllardır burada  namaz kılıp, içinde ezan okuyup, Kur'an okudugum vaazlar yaptığım ev  en sonunda yıkılacak,

Bize Ziyâd ibn Sa'd, ez-Zuhrî'den; o da Saîd ibnu'l-Müseyyeb'den; o da Ebû Hureyre (ra)'den tahdis etti ki, Peygamber (sav):

"Ka'be'yi (zamanın sonunda) Habeşlilerden iki cılız bacaklı birisi tahrib edecektir." buyurmuştur.

Bana İbnu Ebî Muleyke; ona da İbn Abbâs (ra) tahdîs etti ki, Peygamber (sav):

"Ka'be'yi yıkacak olan o apışık, iri ayaklı, koyu siyah Habeşli'yi Ka'be'nin (duvar) taşlarını birer birer koparır hâlinde görür gibiyim." buyurmuştur.

"Şüphesiz Kâ'be'nin definesini, Habeşlilerden iki cılız bacaklı birisinden başka­sı çıkarmayacaktır."

(Buhârî, Hac 49: Müslim, Fiten 57. 58, 59; Ahmet b. Hanbel V, 371.)

yani  Kabe yıkılacak  dedi muhammed,  o kabeden önce bu kabe, yani kabe kavseyn yıkılmak üzre kardeşim, Beyt'ül mamur yıkılacak. Mehdi içinde olduğu için beytulmamur o ev, bir dükkan idi, o dükkanı ben eve çekildim Mamur ettim,  Beyt'ül mamur en Yukarıdaki ev, ve bu evi yıkmayı düşünüyorlar, evde değil marifet, marifet evde değil, onun için de ben olduğum için ora degerli, diyorum Muhammed'in Medine sinde Kıymetli olacak bir şey yok, çölün birisi,  Orada Muhammed olduğu için Medine kıymetli, yine Kabe'de ayni, Kabe orada Muhammed olduğu için kiymetli, yani Muhammed orada Saklandı, orada korunduğu için, Kabe Mekke Mekke güvenli yani en korunmus yer atom. en son korunmuş yer atom, atom en korunaklı yerde biziz,  bizim benim ailem ve su anki insanlik,ve Allah  Muhammed'in en son parçasını atomun içinde korumuş Ben ve ailem yani, bütün Gerçekler bunu gösteriyor. Kainatın özü Muhammed'in en son parçasıymış, çünkü en uctaki meyvesi, Çekirdek nerede saklanır çekirdek agacin ucundaki en ucundaki meyvenin İçinde, işte atomun içinde de bizi saklamış, Onun da içinde benim parçalarım var onlardan birisi  X bozonu birisde y bolzonu, şu anda x bozonu ele geçirilmeye çalışmakta, ben şimdi buradan gidip bu evi satıp terk edip onlara bırakıp gidersem bu ev yıkılacak, büyük bir ev yapılacak, Evet Ölmeyecek o daha büyük bina olacak, ama kabe büyük daha  büyük kabe olamaz, Ben varken orası Kabe, Ben yokken Kabe değil. bu bu binayi okul  öğrencilere yatakhane yapacak. benim gördüğüm kadarıyla büyük binalarda 2 kenara sadece Tuvaletler yapılır ki, ortadan da merdiven verirler iki köşede tuvalet olur, yani çocukların cişe gideceği yer. Beyt'ül mamur gibi gibi yer yani kainatın merkezi, sidiklik olacak, Hani Muhammed'in ümmeti, Ebu Cehil'in evini sidiklik ettiler ya Kabe'de, onlara da şu anda Beyt'ül mamur daki en yüksek Kabeyi sidiklik etmeyi düşünüyorlar, Yani bizden önce almayı düşünüyorlar, ve şu anda burası yıkılip sidiklik olursa... ben kimsenin amcası değilim, Benim oğlan kardeşim yok ki, ben Muhammed'in Ebu Cehil amcası gibi, sidikliye layık bir kimse olan, Ben Muhammed'e taş Atmadın ki, Muhammed'e taş atıp da, o yüzden evi sidikliye dönen olsun, ben taş atıyorsam kafirlere, onlar imanli hiçbirine taş atmadım ki, imanli herkes kardeşimdir, ama imansızlar şu anda Mehdi nin evini sidiklik etmeyi düşünüyorlar, ve ben de artık bıktım bu belalardan ve artık çünkü dayanacak gücüm kalmadı artık, beni koparmak üzere x bozonu nu.

dava açmak istedim davada açtırmadılar, hükümet da benden yana olmadı, Ve sonunda artık bıktım bezdim.  demek ki x bozonu artık düştü galiba gücü de gitti. Hükümete orada bir tane kadın koymuşlar,  dava normalinde Savcılığı açılır, savcıyı arayıp savcıya dilekçe vermem gerekirnen, gittim,danışma hakimi varmış, bir tane kadın Çıkardı karşıma,   Ben diyorum orası herkese açık bir yoldu, O yola benim kapım var şu anda kapatılamaz diyorum. bana diyor ki sen diyor 30 sene Bu yoldan geçtigini ispat edebilirmisin diyor, ben zaten evi alali 15 sene falan oldum diyorum, ben nasıl ispatl edeyim, öncekilerin geçip geçmediğini ne bileyim, ben öncekileri nereden arayıp bulacağım,  şu anda haksızlığa uğradım, dava bile açamadım, dava bile açtırmıyorlar,  oradan hakim karşısında yenik ve yıkılmış olaraktan Üzgün bir şekilde otobüs durağına çıktım, orada da otobüs geliyor ne zaman geliyor diye de yazmıyor, listede öyle bir şey de yok Biz sabah bir kere geliyor diyor bir daha faslan saate geliyor diye göstermiyor  bekledim bekledim, bir 10 dakika orada bekleyip zaman kaybetmektense, dedim yürüyerek çıkarım, Yani yaklaşık 7 kilometre gibi bir yol sıcak öğlen vakti yaklaştı 11 gibi o sıcakta Yollara Düştüm evime gelen diyerekten.

Peygamberimizden nakledilen bir hadisi Şerif'te sırat köprüsünden geçerken en sona kalan bir müminin hali şöyle anlatılmakta:
Sona Kalan imanlı kimse, Sırat Köprüsü'nde sıcaktan kavrulur, önce Yürüyerek Başlar sonra Sürüne Sürüne, ve acıkır susar, Allah'a yalvarmaya başlar, Rabbim bana bir gölgelik ver biraz azık ver Biraz dinleneyim de ondan sonra yürüyeyim Sırat Köprüsü'nde der, Allah acır Duyar Onun sesini, ve ona bir gölgelik ve biraz yiyecek, biraz içecek verir, ve onları kullanır dinlenir, tekrar yola başlar, Sırat köprüsü uzun, ve sonra yine aynı durum olur, tekrar yalvarmaya başlar, Allah'ın bana bir gölgelik biraz yiyecek biraz içecek biraz su, Allah hani bir daha bir şey istemeyecektin der, o da bunları verirsen bir daha istemeyeceğim der, Allah biraz daha gölgelik biraz daha yiyecek ve içecek verir, ve bu böyle böyle taa cennetin kapısına kadar devam eder, tekrar tekrar isteyerek den Sırat Köprüsü'nden zor bir yolculuk ile geçen en son kimse anlatılır.
işte ben de gümünd ten evime dönerken böyle yol sıcak, uzun zamandır da yürümedim, yolun yarısına geldim, bir ağaç ve dinlenmelik bir yer gördüm, çantamda bir şişe suyum var, çıkardım suyumu içtim, biraz orada dinlendim, Sonra yoluma devam, Az daha gidiyorum bir köprünün üstünden geçiyorum, altından ırmaklar akan cennetler den bahsediyor ya hani Kur'an'da, işte bu vaktimiz Cennet ve cennet gibi yerimizden Irmak akan köprünün üstünden geçiyorum dedim,

وَالَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَنُبَوِّئَنَّهُم مِّنَ الْجَنَّةِ غُرَفًا تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا نِعْمَ أَجْرُ الْعَامِلِينَ

Bismillahirrahmenirrahim

Vellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti le nubevviennehum minel cenneti gurafan tecrîmin tahtihâl enhâru hâlidîne fîhâ, ni’me ecrul âmilîn

Meali :

Ve onlar ki âmenû oldular (Allah’a ulaşmayı dilediler) ve salih amel (nefs tezkiyesi) işlediler. Onları mutlaka, altından nehirler akan cennette köşklere yerleştireceğiz. Orada ebediyyen kalıcıdırlar. Salih (nefsi ıslâh edici) amel işleyenlerin ecri (mükâfatı) ne güzel!

Sadakallahul Aziym ANKEBÛT-58. ayet

herhalde Ben cenneti koydum da cehenneme doğru gidiyorum, Yolun kolay yeri bitti, zor yeri kaldı dedim, az daha gittim, dağdan su sızıp akıp gelen bir yere vardım, Orada da bir mola verdim, bir su içtim Sonra tekrar yoluma devam ediyorum, yol daha uzun, Yanyol ile birleşen bir mevziye geldim, yan yolun ortasında elimin yarısı kadar bir taş ortada duruyor, hani yoldan taşı kaldırmak da sadakaları demiş ya Muhammed,

(Mümin) kardeşine tebessüm etmen sadakadır. İyiliği emredip kötülükten sakındırman sadakadır. Yolunu kaybeden kimseye yol göstermen sadakadır. Yoldan taş, diken, kemik gibi şeyleri kaldırıp atman da senin için sadakadır. Kaynak: Yoldan engelleri kaldırmak sadakadır

( Hadis-i Şerif , Tirmizî, Birr, 36)

Allah bana bir puzzle sorusu sordu, Sırat Köprüsü'nde de insan amel kazanıp da, ihlaslı ameller yapıpta ödül alabilecek herhalde dedim, Burası Sırat köprüsü ise, burada da İmtihan devam ediyor, Belki Allah beni güzel bir ödül ile ödüllendirilecektir dedim, bu taş gelen gidene zarar vermesin kenara alayım diye tepip kenara attım, az ilerde başka bir metal parçası var idi Onu da attım, biraz daha yürüdüm tanıdığım bir kimse arabasıyla yanımdan geçti, Sofi bir kardeşim, ve beni görmüş bayram namazından geliyormuş, döndü geldi karşı tarafa park etti, Ben yolun solundan gidiyorum, Çünkü gelen arabalar karşımdan gelsin de ona göre hareket edeyim diye, O da döndü sağ tarafa park etti, Ne yapıyorsun gel Raşit abi dedi, ve beni bindirdi arabasına aldi, ve  evime 5 dakikada getiriverdi, İşte hani Peygamberimize  ilham kesildiğinde, kafirlerin Muhammed'i Rabbi bıraktı terk etti dediklerinde, aradan Belli bir zaman geçince ayet indi Rabbin seni terketmedi bırakmadı demişti ya

مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلٰىۜ

Bismillahirrahmenirrahim

Mâ veddeake rabbuke ve mâ kalâ.

Meali :

Rabbin seni bırakmadı ve sana darılmadı.

Sadakallahul Aziym Duhâ suresi 3. âyet

biz de o ayetin yaşadık, Ben de diyordum ki Allah bizi terketti, Kimse sesimi duymuyor, kimse anlamıyor diyordum, ve o anda küçük bir iyiliğimi bile Allah in bildiğini, böyle küçük sadaka yerine geçen bir amelimden dolayı, hemen bana kuş olup birisini gönderdiğini, kuş gibi Beni evime atıverdiğini ikaz etti,

Cenabi Mevla

"Ben senden de haberdarım, onlardan da haberdarım."
dedi.

orada Allah kerametle Mucizeler gösterdi  Rabbim Benide terk etmemiş bırakmamış Ama şu anda ben yalnız bırakılmaya çalışıyorum X bozonu ve ben şu anda evimi terk edersem Yalnız kalacağım Ben yalnız kaldıktan sonra evi ne yapayım ama yani diyorum bak bu işler  Allah'ı öldürme planları, Allah ele geçirme planları, Hadi varsayalım Allah i ele geçirdiğiniz, Allah öldürdünüz, Peki siz Allah'ın kainatı idare ederken yaptıklarını yapabilecek misiniz ki, Allah gibi bu kainatı idare edersiniz. bildiğiniz bulduğunuz, Belki bir Çekirgeyi öğrendiniz, Bilmem diyelim bakteriyi öğrendiniz, oysa Allah'ın  daha sizin bilmediğiniz yarattıkları var, Bu sistemin çarki olan zincirleri var, Hepsini keşfetmiş durumda değilsiniz, sizin elinizde hepsi ölür,öyle yani Siz bunları  Allah gibi yürütebilecek bir kudrette değilsiniz ki, Allah'ı öldürüp de Allah'ın yerine geçip de Allahlık yapabilesiniz, Deccal  Sen bugün  bu işi yapmaya kalkarsan sen o güçte değilsin, yapamazsın,  Ben Allah değilim X bozonu allah falan degil, Ben Allah değilim, Ben Allah'ın kullarından,  koruma ihtiayci olan aciz bir kulum, x bozonu kesmeyi düşünüyorlar Acaba içinde de başka bir şey mi var, ama onun içindeki en küçük parçanın içinde de bir şey var mı,  ve yalnız kaldım ben yalnız yani bitkin yani Ne oldu gücüm Demek ki benim grubumla olduğum zamanmış, x bozonu x parçacıklariyla olduğu zaman güçlü, koparıldığında gücü bitiyor, aynı şekilde annesi babası Ailesi yanında olduğu zaman güçlü, Ben Hasan taraftayım o Hüseyin tarafı, Muhammed  Mehdi Hasan taraf olacak demiş, Ben sadece bu alametlerin de bende olduğunu söylüyorum.

- Peygamber efendimiz: Cebrâil'e sordum, benden sonra bir daha yeryüzüne inecek misin?
- Cevaben dedi ki: Evet on defa daha ineceğim ve her gelişimde bir şeyi kaldıracağım.
- İlk inişimde yeryüzünden bereketi kaldıracağım. İkinci inişimde insanların kalplerinden merhameti kaldıracağım. Üçüncü inişimde insanların kalplerinden sevgiyi kaldıracağım. Dördüncü inişimde hayâyı kaldıracağım. Beşinci inişimde adâleti kaldıracağım. Altıncı inişimde fakirlerden sabrı kaldıracağım. Yedinci inişimde zenginlerden cömertliği kaldıracağım. Sekizinci inişimde Âlimlerden ameli kaldıracağım. Dokuzuncu inişimde yeryüzünden Kurân-ı Kerim'i kaldıracağım. Son inişimde imânı alıp gideceğim.

(Tenbîhu’l-Gafilin Abdüllatif s: 247)

Peygamberimiz demiş ki kitap tamamlandıktan sonra, İslam dini tamamlandıktan sonra Cebrail Aleyhisselam 4 defa daha dünya semasına iner ve her geldiğinde dünyadan bir güzelliği alır götürür ve ilk geldiğinde haya gider demiş Haya neydi Osman Efendimizi temsil eder, Yani Osman gidecek,  artık ayıp diye bir şey yok ayıp kalktı Haya utanma Utanma sadece  çıplak yerleri örtünme manasında değil, utanmayan insandan her şey beklenir, Çünkü Peygamberimiz başka hadiste bunu

"Utanmadıktan sonra dilediğini yap! "

( Hadis-i Şerif , Buhârî )

demiş Allah'tan korkup Utanmıyorsan Allah'tan Utanmıyorsan her şeyi yapabilirsin, Allah'tan korkmuyorsan, kuldan Utanmıyorsun İstediğin şeyi yap demiş, her türlü rezillik var zaten  dünyada Haya utanma kalktı, çok oldu kalkalı zaten, şu anda da son parçaları da yok edilmeye çalışılıyor. hadisi Şerif'te Cebrail 2. geldiğinde  adaleti alır götürür diyor,  işte Adalet kalkmak üzere Bu da işte yine Türkiye'deki bu nerede başladı, Ekrem imamoğlunun Hakkı elinden çocuk gibi alındı, o mazbatası elinden alındi  ben onu da desteklemiyorum aynı Tayyibe yapılan sistemin tekrari zaten Tayyibe biz acıdık, Vay efendim adamı şiiri okudu diyerekten hapse attılar, haksızlık ettiler diye, ona acıdık acıdıgimız adam bize acımadı, vatanımızı milletimizi sattı bu hale soktu, ve şu anda aynı oyun, oynayan oyuncu değişikliği yapıyorlar, yoruldu  bu oyuncu, bu oyuncu iyi oynamıyor, performansı düştü, şu anda bunu sokalım diyerekten, aynı adamla oyuncu değişikliği yapıyor, aynı oyun oynuyorlar, hem de Yani yine mağdur durumundan başlatiyorlar ki, Çünkü Müslüman mazluma yardım etmez mi, ve şu anda gözüken olay yine aynı oyunun tekrarı sadece, ben onu desteklediğinden değil, ama en azından (:::) köpeği baştan indirilir diyerekten destek veriyorum. halkın da sadece onlardan tarafa olmadığını gördüm.yani halkının  bunların yaptıklarına onaylanmadığını göster di bu durum. ama ben Ekrem İmamoğlu na  da destek vermem.  adaletsizlik orada başladı mazbatası elinden alındı yani Adalet hak yenmesi Ömer kim adaletin temsilcisi dünyada Ömer isimli kimselre azalmış, Belki çok var olabilir, şu anda gerçek Ömerler ve gerçek Hakkılar ölmüş birkaç tane kalmış yani Ömer de adalette dünyadan gidiyor

“Bir çocuk milletin kırbasını delip su içiyormuş. Sebebi ise; annesi bu çocuğa hamile iken komşusunu ziyaret ediyor ve evdeki limonu görüp komşusundan habersiz delip içmesi imiş. daha sonra bu kadın, komşusundan helallik isteyince de çocuk kırbaları delip su içmeyi bırakıyormuş." (Büyük Dini Hikayeler, Osmanlı Yayınevi)

Hani bir padişah var çocuğu Efendim pekmez Satanlarin kırbasını  bıçak dürtüp deliveriyormuş,  hanım hanım bu çocuk nasıl böyle oldu bende  bende bir hata yok, sende ne bir hata var Bir düşün  demiş anlat demiş bu çocuk niye böyle oldu demiş,  hanımı düşünmüş falancı komşuma gittiydim, o vakit aşeriyordum, orada limon vardı, Ev sahibi içeri Başka odaya geçtiginde, elimde de işle İşlediğim iğnem vardı, o gelesiye kadar limonun içine iğneyi dürttüm delip içtim diyor ondan olabiulir diyor. dünyada adaleti temsil eden Hakimler Hukukçular avukatlar savcılar böyle güzel bir adaletin temsilcisi yok, şu an Adalet kalmış ki, ve Ömer'ler de gitmek üzere..Peygamber Efendimiz Cebrail  bir defa daha dünyaya gelir alimler alır gider demiş ve şu anda alimlerinde gitmek üzere olduğunu farkındayız, Ben den başka tayyibe söven konuşan kimse yok tu yakin zamana kadar. bunlara itiraz eden kimse yok. Herkes onların şakşakçısı destekçisi  Alim kimdir Ebubekir evliyaların başı Allah'ın Sadık dostları gidecek  Sadık dostunuz ekmek kadar bizim Sadık dostumuz var mı Nereye gitsek çıkımızda bir ekmek vardı, ekmek kadar Sadık dostumuz mu var, ekmeğimizi elimizden aldılar,  Adem'den bu yana bizim Sadık dostu ekmeğimiz elimizden aldılar kuşeğrisini Kopardılar kafasını kopardılar elimizden aldılar, alimler gidiyor, Alimler buğday gibi faydali kimselerdi. Allah boynu egik. şimdide pancari hallediyorlar, şeker neydi Arabanın benzini giderse, arabalar uçaklar ne ile gidecek, şu anda elektriğe döneceğiz diyorlar, Hadi arabaları elektriğe döndürdünüz, arabalarla elektriğinen şuradan şuraya gidiyoruz da, uçakları gemileri nasıl elektrik ile yürüteceğiz, uçak diye bir şey kalmaz o zaman, füze diye bir şey de yok, uzaya de gidemeyiz, benzin biterse, neyi temsil ediyor, hem yağ ham petrol, hem de şeker, şeker. şeker gittimi ne olur,  aklın benzini şekerdi, Allah her şeyin içine şeker saklamış, ama pancara koyduğu şeker başka hiçbir şey de yok. Allah her şeyin içine şeker saklarken yanlış mı yaptı ki, şeker kaldırılmaya çalışılıyor, ve şeker kalkınca beynin benzini yok demek, aynı arabaların benzini olmayınca, arabaların en iyi araba olsa, en iyi uçak olsa neye yarar, benzin olmadıktan sonra, aynı  iyi kafa olsa kocaman kafa olsa neye yarar, onu çalıştıracak benzin yoksa, beyinin benzini şeker, o şekerden öyle Mısır şekeri degil. o şeker pancar şeker Olacak. ve şu anda pancarı bozdular hem bozdular hem pancar şekerinin kaldıracaklar, en son olaraktan Ali de kalkacak ilim kalkacak ilim Kalkması da işte şekerin  yeryüzünden kalkması bozulması sebebiyle, akıllar çalışmayacak, ve şu anda sistem de ona doğru gidiyor, bilgisayar Teknolojisi ne yapıyor, hafıza alma sistemi bile ortadan kalkıyor,  hafızlığa gerek yok dedim işte ben de, yanlış belki, doğru ama şimdi Kafalar çalıştıracak bir şey olmayınca beyinler Çalışmayınca, hazırcılık şu anda telefon numarası ezberlemeye gerek yok, şu anda bilgiyi  yazmaya akılda tutma ya gerek yok, çünkü neydi Google'a basıyorsun, bilgiyi aliyorsun fakat, o bilgi o anda aklımızda bir anlık duruyor, ama sonra unutuyoruz, bir daha lazım oldu, bir daha googleye bak, ezberlemeye ne gerek,  Çünkü  şekerde gitti Kardeşim, şekerdi beynimizi çalıştıran, hafızamız çalıştıran, beynin benzini oydu,  bu sistemde böyle gidince artık akıl da yani Hz Alide  ilimde dünyadan  gidecek,  x bozonu, x bozonu nu kesme,  yalniz birakma ve X bozunu Allah diyerekten onuda kesme, yani deccalninda mehdiyi kesecek hikayeleride belki budur zaten,  yani belki bir dahaki cuma yok, ya da ondan sonraki Cuma yok, degilsede  ama Kıyamet yakın, bu kesin yani...

--oOo---

أَأَللَّهُمَّ أَرِنَا الْحَقَّ حَقاً وَ ارْزُقْنَا اتِّبَاعَهْ وَ أَرِنَا الْبَاطِلَ بَاطِلاً وَ ارْزُقْنَا اجْتِنَابَهْ

''Allahım! Bizlere, hakkı Hak gösterip ona tabi olmayı, bâtılı da Bâtıl gösterip ondan yüz çevirmeyi nasib eyle..! '

وَآخِرُ دَعْوَاهُمْ أَنِ الْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

Ve âhıru da'vâhum enil hamdulillâhi rabbil âlemîne,
Amiyn.
Elfatiha maassalavat.

سُبْحاَنَكَ اللَّهُمَّ وَبِحَمْدِكَ، أَشْهَدُ أَنْ لاَ إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ، أَسْتَغْفِرُكَ وَأَتُوبُ إِلَيْكَ

Sübhâneke Allahümme ve bihamdik, eşhedü en lâ ilâhe illâ ent, estağfirullahe ve

etûbu ileyk.

--OoO--

Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 21 Haziran 2019 Pazar

Original Kar © glan

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply