Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.8 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünya ve Türkiye Haritaları V160320212248P1Serisi
New-1 
Dünya ve Türkiye Haritaları V160320212248P1Serisi

[Resim: Afrika-Haritas%25C4%25B1-Konu-Siyasi-G%2...5BCm-1.png]

[Resim: Afrika-Haritas%25C4%25B1-Konu-Siyasi-G%2...5BCm-2.png]

[Resim: Asya-Haritas%25C4%25B1-Konu-Siyasi-G%25C...5BCm-1.png]

[Resim: Asya-Haritas%25C4%25B1-Konu-Siyasi-G%25C...5BCm-2.png]

Alıntı
DIKKAT

Son Nokta olraktan www.cografyaharita.com sayfasi sahibi olan RSAYGILI ya cok tesekkür ederim peygamberimiz dedi o (HZ MEHDi) herseyi hazir bulacak ve ben sayfalarim ve kendim icin dünya haritasi ararken sizin sayfanizi buldum böyle genis harita sayfasini bulmak beni cok mutlu etti, öncellikle cok tesekkür ederim. elinize emeginize saglik kardesim, benden yaslmisiniz yada kücükmüsünüz bilmiyorum amma emege saygi ,cok güzel haritalar buldum, fakat sayfanizin linki var resimlerde, belki msiz sikayet etmiyeceksiniz amma benim cok düsmanlarim var, onlar bunu kullanaip sikayet edeceklerdir, bile bile ekliyorum bu resimleri kardesim . ikinci olaraktan sende bu haritlari kendin cizip kendin bu kadar haritayi yapilandirmadin herhalde, sende ya bir dijital yazilimdan, yahutta bir atlas dan bu resimleri kopyeledin, fakat emegine karslik link girmis sin ama olmadi kardesim, benlige gecirmis sin, her okulda okuyan, liseye ortaokula giden bir kimse, cografya dersi görmeye baslayinca illa atlas sahibi olur, yani bu demekki herkesin atlasi var, yani benimde vardi, cocuklarim oldu onlr okudu onlarin bile var, bende atlasdan scnannen edip link girebilirdim, ve benlige gecirirdim, amma cok ayip senin calipda birde böyle benlige gecirmen, cok ayip yapiyorsun, böyle bir hizmetin karsiligini Allah'tan bekle bari, sikayete etsende etmesende aldim gecdim, bu haritayi canli 3d cizen Rabbimiz, o iklimi yapan ,Allah o dereyi cayi denizi kitayi yaratan rabbim hakki icin aldim gecdim, eger sikayet eden olursa, rabbimdan sikayetci olurum, o gün hesabin görüldügü gün, derim ki: Rabbim bunlari 3d cizen senmisin bunlarmiy di? Grcek sahibi kim bu haritlarin diye davaci olurum vesselam...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi